Про нас

Вітаміни преміум класу для всіх

На жаль, сьогодні якість продуктів харчування таке, що забезпечити свій організм всіма необхідними речовинами (вітамінами, мікроелементами, мінералами) тільки природним шляхом, з продуктами харчування, неможливо. Вибираючи вітаміни для себе і своїх близьких, ми все намагаємося вибрати щось краще, по-справжньому дієвий.

Чому ми вибираємо FitLine

Всі ми прекрасно розуміємо, що однаковий склад різних вітамінів аж ніяк не означає, що діяти вони будуть однаково. На результат впливає велика кількість чинників. Ми зараз не говоримо навіть про відверті підробки, якими буквально переповнений ринок. Ефективність навіть «аптечних» вітамінів дуже різна.
Ми пропонуємо продукти, виготовлені в Німеччині. Це означає, що виробник не дозволяє собі жодних поблажок, завдяки чому харчові добавки та вітаміни пропонуються воістину європейської якості. До речі, всі продукти без винятку сертифіковані в Німеччині.

Краса і молодість повинні залишатися з нами набагато довше

У нашому асортименті є не тільки дуже популярні сьогодні вітаміни для схуднення. На жаль, до них вдаються, коли відмахнутися від проблеми вже складно. Ми пропонуємо такі продукти, що дозволяють коригувати зміни що вже з'явилися в організмі. Але стратегія FitLine полягає в іншому.
Бережімо молодість ... змолоду
Велика увага приділяється профілактиці. Причому в першу чергу мова йде про попередження явищ, які прийнято називати «віковими». Наші продукти дозволяють відстрочити їх прояв, причому на дуже тривалий період. Вітамінні комплекси і додаткове харчування дозволяють забезпечити організм всіма речовинами, що допомагають боротися з будь-якими деструктивними процесами. Ми готові запропонувати рішення для людей різного віку, але зберігати треба те, що ми ще не втратили.
Дитячі вітаміни і продовження молодості
Багато дорослі проблеми зі здоров'ям закладаються в ранньому віці. Сьогодні діти не менше, ніж дорослі, страждають від стресів. Якщо до цього додати гіподинамію, брак свіжого повітря, далеко не завжди якісне харчування, вимальовується сумна картина. Саме тому вітамінам для дітей і підлітків FitLine приділяє особливу увагу. Так, турбота про продовження молодості починається в дитинстві.

Вітаміни преміум класу і додаткове харчування світового рівня

Багато виробників і продавці грішать барвистими епітетами і чудовими ступенями, описуючи свою продукцію. Відзначимо лише, що розчинні вітаміни FitLine випускаються за унікальною запатентованою технологією. Вони - результат копіткої багатолітньої роботи. В результаті була розроблена нова концепція транспортування поживних речовин, яка заслуговує на окрему розмову. За рахунок міцеліровання досягається воістину безпрецедентна засвоюваність всіх речовин.
Концепція Nutrient Group Products (або просто NGP) має на увазі підбір речовин, що доповнюють один одного. За рахунок цього наділяється енергією кожна клітина організму.
Мова йде не про простих Бадах, а про продукти харчування спеціального призначення, що випускаються за фармакологічними технологіями.
Чи варто дивуватися, що якість продукту оцінено навіть фахівцями МОК. Важко назвати інше спорт харчування, дозволене міжнародним олімпійським комітетом. Погодьтеся, рекомендації організації такого рівня дорогого коштують. А епітети можна використовувати будь-які. Справи говорять голосніше за будь-які слова.
Все це означає, що ви отримуєте безсумнівно якісний продукт, що дозволяє істотно підтримати організм, збільшити тривалість життя, поліпшити її якість.

Вітаміни та додаткове харчування з американської логістикою

Ми недаремно вище зупинялися на якість пропонованих продуктів і засилля контрафакту. Гарантом того, що нашим споживачам надходить тільки оригінальний продукт є американський логістичний центр. Ми не залишаємо виробникам підробок ні найменшого шансу. А мінімізація витрат дозволяє пропонувати продукти за мінімально можливою ціною. Дешевше - тільки контрафакт.

Зворотній дзвінок